28. ledna 2016

154) Prostírka

Nejvíc času mi dalo vymyslet název dnešního příspěvku, protože po téměř 4 měsících se sem vracím, a to ještě (světe, div se) s "šicím" příspěvkem. Očekávanější by byl jistě příspěvek nesoucí název "čtvrtleťačka" nebo tak nějak. Ten jsem ale nějak propásla a vzhledem k tomu, že z 9měsíční šicí pomocnice za pár dnů bude 10měsíční, už to asi postrádá smysl.

Po opět delší době (když nepočítám tepláčky, které jsou u nás v současné době hojně užívány a spotřebovávány zejména v oblasti kolínek, navíc z nich poměrně rychle vyrůstáme) jsem zasedla v dílně, abych si pročistila hlavu a prohnala šicí stroj.

A protože už mi to psaní taky po takové době nějak nejde, zvlášť když se teď podstatně víc zaměřuji na jednoduchou, ale srozumitelnou komunikaci za pomoci úšklebků, posunků a různých výrazů obličeje, přejděme raději hned na fotečky. 

2 komentáře:

  1. Ahoj Pavli,pěknou prostírku jsi ušila, už jarní. ;-) Koukám, že máš novou fotečku s Lucinkou, moc vám to spolu sluší. :-) Jó komunikace, neboj, dostanete se i k složitějším výrazům. ;-) Tohle je stejně nejhezčí období...Mějte se holky fajn! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Pavlínko, jsem ráda, že ses ukázala a užívej ten nádherný čas, ono to taaaak moc letí.. Prostírka je krásná, vaše fotečka je přímo nádherná, hovoří za vše..
    Krásné dny
    Bohunka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit, když zase nakouknete.