28. ledna 2017

161) SOUTĚŽ

Kdo pozorně četl předchozí příspěvek, ví, že jsem slíbila soutěž o jeden pár chráničů na ramenní popruhy nosítka KiBi či Manduca. Sliby se mají plnit, tak tady je.


PODMÍNKY SOUTĚŽE jsou poměrně jednoduché:

1) Dát LIKE (To se mi líbí) stránce "U Painky" na Facebooku a sdílet soutěžní příspěvek na Váš Timeline.

2) Odpovědět na poměrně jednoduchou otázku - KOLIK DRUHŮ (designů) CHRÁNIČŮ NA RAMENNÍ POPRUHY NOSÍTEK PAINKA V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍ (najdete v albu fotek "U Painky" na FCBKu "Chrániče na nosítka"). Ještě poradím, že je potřeba případně odečíst od konečného čísla počet vyprodaných designů. Info o vyprodanosti artiklu najdete u jednotlivých fotek. Správnou číselnou odpověď stačí vložit do komentáře. 

3) Připsat do komentáře k odpovědi, jakou barvu KiBíčka či Manducy vlastníte a proč. 


SOUTĚŽ KONČÍ 31.1.2017 o půlnoci. Poté do konce týdne s malou vylosujeme výherce a kontaktujeme ho vnitřní poštou, abychom se dohodli na designu a provedení chráničů. 


Tak s chutí do toho a půl je hotovo ;o) 
Držím palečky všem.

3 komentáře:

 1. Dobrý den, designů jsme napočítala 12, vlastním KIBI v barvě béžové s puntíky a jsem moc spokojená. Chrániče by se hodily, malá okousává a tahá popruhy pořád :) Díky Janča

  OdpovědětVymazat
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchodujte kdekoliv - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat
 3. Do you need free Twitter Followers?
  Did you know you can get them AUTOMATICALLY & TOTALLY FREE by getting an account on Like 4 Like?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit, když zase nakouknete.