9. února 2015

130) Radosti uplynulého týdne

Minulý týden byl zase poměrně "akční", tedy na můj vkus. Ale to mám zrovna ráda, když každou chvilku "mám co dělat". 
V pondělí to začalo mega balíkem, ze kterého jsem měla opravdu velkou radost. Těšila jsem se na něj skoro celý leden. (Katuško, moc děkuju ještě jednou - www.katka-krejcovstvi.blogspot.cz).


V úterý to pokračovalo rozmazlováním chuťových buněk. Zkoušela jsem prvně cibulačku, kterou teda já osobně vůbec nemusím, většinou jsem ji na obědech odmítala (holt domácí je domácí...) a dokonce večer si na ní pochutnal i ten, kdo ji jen tak mimochodem nemá vůbec, ale vůbec rád. Ještě nemusíme pórkovou, ale tu třeba jednou taky pokořím.


Ve středu jsem se konečně dočkala ...


Při té příležitosti se mi samozřejmě ještě zalíbil v prodejně i šátek, ze kterého rozhodně nemám menší radost než z kočárku, a už trénuju.


Ve čtvrtek mě pošťačka překvapila dalším, i když mnohem menším a lehčím balíčkem než v pondělí, ze kterého jsem však měla nemenší radost a kterej musel dát tooolik práce (http://www.fler.cz/irama). 


Pátek byl doktorský, sobota odpočinková a neděle radostná, protože pondělní balíček se dočkal své kompletace.


A jaktože nešiju??? ... Ale jooo! Mám rozdělané 2 polštářky na sedačku do kuchyně a ušila jsem takovej malej kapsářek na noční stolek, který je ale bohužel už darovaný, byl k svátku a došívala jsem ho na poslední chvíli, tak bohužel nejsou fotečky. Ale budou, až se dostanu na návštěvu a určitě nezapomenu vyblejsknout. Ono to chce stejně fotečku přímo na tom stolku, na který byl kapsář určen. 

A navíc na tuhle mini postýlku už budu muset něco spíchnout a se svou rychlostí nejlépe ještě dneska, nejpozději zítra musím začít ;o)

Tak šicí příspěvek určitě příště!

12 komentářů:

 1. Kočárek je moc pěkný. Jakou má barvu? Háčkovaný přehoz je taky moc pěkný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Káti, je to taková tmavě šedá, šisovaná, jako riflovina. Myslím, že docela praktickou ;o)

   Vymazat
 2. Měla jsi krásný týden, hned jsem získala odvahu na cibulačku, u nás ji také nikdo nechce. Jsem zvědavá, jak načančáš postýlku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když tu cibuli rozmixuješ, určitě nikdo ani nepozná, že je to cibulačka. Ten můj myslel, že je to bramboračka ;o)

   Vymazat
 3. Jeeee tolik nadhery :-) kocarek vypada moc dobre :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji a moc zdravím. Tebe jsem neviděla ani nepametám ;o)

   Vymazat
 4. Kočárek se mi též líbí! A aj postýlečka, a ten pléd - boží! No krásný týden to byl, jen co je pravda!!! A tu cibulačku - tos dělala krémovou mixovanou? To je nápad, panečku - bo mi ta cibule v polívce vadí, takže ji sic vařím, klukům, ale nejím - tohle by bylo řešení ;-) Tak pááááá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Luci, mixovala a byla fakt dobrá. A zas mám na něco chuť...

   Vymazat
 5. Juuu Pavli, tak to sú také nádherné radosti, tak ti to v dobrom prajem! Teším sa s tebou! Kedy máš vlastne termín? Podľa dečky som asi správne pochopila, že čakáš dievčatko?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzanko, termíny 31.3 a 2.4. A vypadá to na holčičku, ale já jsem nedůvěřivý tvor, tak do poslední chvíle budu stejně napjatá.

   Vymazat
 6. Jůů,Pavli kočárek je kráásný :-) a ta postýlka je taky skvělá :-), to si užívej, takové radosti ♥ Pa Hana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, snažím se, ale už teď vidím, jak to strašně letí. Moc zdravím.

   Vymazat

Děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit, když zase nakouknete.